Vymýšlení řetězové pohádky ZDE


Leden 2010

Vyskytl se problém !! :D

29. ledna 2010 v 22:29 | Terouš |  My diary!
Tak moje plány se trochu zkomplikovali. Nějak mi nejde blog.cz . Vždycky jako v poho mi to jde přihlásit,ale třeba když kliknu na ,,nový článek" tak mě to odhlásí a to pořád a pořád dokola. :) Nevíte co mám dělat?...takže tím pádem nemůžu psát články. Asi se divíte proč ted píšu,ale jsem u babiččky,kde je jiný počítač a tu to jde...sakryš!! :(:):D..prosím poradte..:)

Málá informace

18. ledna 2010 v 9:00 | Terouš |  My diary!
..Tak mooc se vám omlouvám,že sem ted nechodím,ale já opravdu nestíhám. Uzavírají se známky a já se pořád musím učit. Samozdřejmě bych radši chodila na blog,než do školy..:D..ale to nejde.
No přes šk.dny tu budu jen minimálně,nebo vůbec. Pátek,sobota,neděle bych to měla stíhat. Až bude únor,tak tu budu pravidelně,ale ted opravdu ne. Sb prosím kdybyste měli zápis SB,tak se zapisuju a prosím NEMAŽTE SI MĚ! ..myslím,že vy ted taky nechodíte na blog často.
Děkuju moc za pochopení a přeju vám,at vám pololetní vysvědčení vyjde tak,jak jste si přáli. :-*
P.S. Toto je takové malé pozastavení ,(pro ty pomalejší...:D)

Pozdrav

4. ledna 2010 v 16:13 | Terouš |  My diary!
Tak ahojte. Je tu znova návrat do starých kolejí : učit se,učit se a učit se!!.. ach jo ty prázdniny byli tak boží !:D..no co se dá dělat?!!..jak jste si to dneska užili ve škole? Vstoupili jste tou správnou nohou??:D...no já celkem jo,se spolužáky jsem pokecala,jako fajn to bylo..ale kdyby byla škola jen jednou týdně taky by to neuškodilo..:) Tento měsím bude ve škole děs a hrůza,samé písemky a zkoušení,kvůli pololetí. Ale nějak se to zvládne a taky nás může těšit to,že za 5 měsíců jsou zase (velké) prázdniny..(se na ně tak neuvěřitelně těším!!:) )Ale druhé pololetí bude rychlejší než první,mě se to první strašně táhne a to druhé vždycky letí. Tak já běžím,ale bojím se bojím..že na blog nebudu mít tolik času jako o prázdninách,ale to asi nikdo..=D
Mooc děkuju za návštěvu mého blogu a přijdte zas...